התקשרו עכשיו: 03-536-2288

מכסה פלסטיק

למה חשוב לשים לב כאשר רוכשים מכסים מפלסטיק?
כלי פלסטיק הם הכלים הנפוצים ביותר לשימוש יום יומי. בבית או במשרד, לאחסון מאכלים, חפצים או בגדים- כל אחד יכול להעיד על מספר שימושים שונים שהוא עושה בכלי פלסטיק מידי יום. לכן, חשוב מאוד לדעת לבחור מכסים מפלסטיק, על מנת שהקופסאות והכלים ישמרו על תכולתם באופן אטום לגמרי.
במאמר זה נעבור על מספר דברים שחשובלשים לב אליהם בעת רכישת מכסי פלסטיק.
 

למידע נוסף לחצו כאן

סוג הפלסטיק ואיכות הפלסטיק
ישנם סוגים רבים של פלסטיק, ולכל אחד מהם ייעוד שונה. כאשר בוחרים מכסה חשוב לשים לב למידת ההתאמה שלו לקופסא ובהתאם לצורך. כך למשל, מכסים מפלסטיק רך וגמיש יתאימו לקופסאות שאינן צריכות להיות אטומות לחלוטין, ומכסים קשיחים או כאלו שניתן לאטום בוואקום יתאימו לשימור מאכלים ונוזלים.
בנוסף, ישנם סוגי פלסטיק שמתאימים לאריזות של מאכלים קרים, כמו אריזות של מוצרי מדף או פירות וירקות, וסוג הפלסטיק יהיה שונה מאשר פלסטיק שיגיב טוב לאוכל חם.
הרבה פעמים ניתן לראות על המדפים או באתרים הבדלים משמעותיים בין מחירי כלי הפלסטיק השונים, כולל מכסים. יכול להיות שההבדלים יראו תמוהים, אולם יש לדעת שפעמים רבות ההפרש נובע עקב שימוש בחומרים אחרים, גם אם הכלים ייראו אותו הדבר בדיוק.
מוצרי פלסטיק זולים יותר, ובכללם מכסים, לרוב יהיו מורכבים מתרכובות חומרים פחות איכותיות. הפלסטיק יהיה פחות חזק ונוטה לבלאי ואפילו ייתכן שחלק מהתרכובת יהיו חומרים שפחות טובים לבריאות, ונעשה בהם שימוש על אף שהם יכולים להזיק לאדם כדי להוריד את המחיר של המוצר.
 
תקציב
מה התקציב שלכם? ואיך ניתן להשתמש בו בהתאם לצורך?
לדעתנו, חד משמעית עדיף להשקיע ולרכוש מוצרים איכותיים מחברה מוכרת על פני מכסים זולים מאוד מחברה לא אמינה. לכן, אם אי אפשר לרכוש את כל מה שצריך באיכות טובה במסגרת התקציב כדאי לחשוב על חלוקת הקנייה- לרכוש בהדרגה את מה שצריך עד שכלל המכסים הנדרשים יהיו אצלכם, גם אם הדבר ייקח מעט יותר זמן.
גם אם ניתן לפרק את הקנייה וגם אם הצורך מיידי, כדאי להשוות בין החברות השונות, לקרוא ביקורות על החברה, הרכב הפלסטיק, המחיר ושיטת הייצור ורק לאחר מכן להחליט מאיפה לרכוש את המכסים.
חברה לייצור מכסי פלסטיק איכותיים
חברת ואקו פק מתמחה בייצור אריזות וחומרי פלסטיק והיא מייצרת מארזי פלסטיק למגוון שימושים, החל ממוצרי היי-טק ומארזי תרופות ועד לאביזרים לקוסמטיקה ולמזון. בזכות זאת, לחברה יש מומחיות רבה בשימוש בפלסטיק והתאמת המוצר וטכנולוגיית היצירה שלו למה שהלקוח צריך.
 
החברה מייצרת אריזות פלסטיק איכותיות בגימור חלק ואיכות גבוהה, וכל מוצריה עומדים בתקנים בינלאומיים לייצור פלסטיק. כל חומרי הגלם בהם היא משתמשת מאושרים לשימוש בתעשיית המזון והתרופות.
 
לקבלת מידע נוסף על החברה חפשו "ואקו פק" בגוגל!

רוצים לדעת עוד ?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי