התקשרו עכשיו: 03-536-2288

מגשים לשפורפרות

מגשים לשפורפרות- איך לבחור את המגש הנכון?
חברות ועסקים רבים ברחבי הארץ זקוקים לפתרונות אריזה של המוצרים שהם מוכרים שמגיעים בשפורפרות. מדובר במוצר משלים שלא תמיד נותנים עליו את הדעת, אבל התאמה נכונה של המגשים השונים יכולה להקל על חייכם בצורה מיטבית. על כן יש לבחון את השימוש שלכם במגשים אלה ולהיוועץ באנשי מקצוע שיסייעו להתאים לכם את המגש המתאים. אז מהם בכלל מגשים לשפורפרות ומדוע כדאי להשתמש בהם? סקירה קצרה לפניכם.

מהם המגשים הללו ולמה הם משמשים?
מדובר במגשים ייעודיים לנשיאה ולאחסון של שפורפרות. מגשים אלה עשויים מפלסטיק קשיח מיוחד והם מעוצבים בצורה ייחודית ומותאמת כדי לאפשר אחסון ואריזה של השפורפרות בדרך האופטימלית ביותר. המגשים מגיעים עם שקעים ובליטות כדי שאפשר יהיה למקם את השפורפרות שלכם בצורה האידיאלית על המגש. הם שימושיים מאוד בעת הובלה של המוצרים, בין אם זה בין המפעל לבית העסק או בעת שילוח של המוצרים למדינות מחוץ לארץ. המגשים יכולים להתאים לשפורפרות שעשויות מסוגים שונים
של חומרים. בקיצור, המגשים בעצם מיועדים לאחסון יעיל ולשמירה על שלמות המוצר.
 

כיצד לבחור את המגש הנכון לעסק שלי?
בעת בחירת של עיצוב המגש שמתאים לכם, יש לבחון את סוגי המוצרים שברשותכם. ניתן להתאים את המגשים לשפורפרות בגדלים שונים, בין אם זה שפורפרות קטנות של מוצרי פרימיום או שפורפרות גדולות יותר שמיועדות לשימוש נרחב. לפי גודל השפורפרות שברשותכם ניתן יהיה להחליט כיצד לעצב את המגש כך שניתן יהיה למקם עליו את הסוגים השונים. ניתן כמובן גם לשלב כמה סוגים של שפורפרות על מגש אחד, לפי הצורך האישי של העסק שלכם.
עוד שיקול שיש לקחת בחשבון, הוא החומר ממנו מיוצרות השפורפרות שלכם. אם מדובר בחומר שביר יותר, כדאי לרווח את התאים היעודיים שעל המגש. אם מדובר בחומר קל יותר, כגון פלסטיק, אפשר לצמצמם את הרווחים ובכך לחסוך במקום על המגש.
המטרה היא לבחור את תכונות המגש כך שהוא יתאים באופן המדויק ביותר למוצר שלכם.
 
למה לבחור בחברת ואקופק?
חברת ואקופק התמחתה לאורך השנים ביצור שלל מוצרי אריזה לתעשיות השונות ברחבי הארץ. לחברה לקוחות ותיקים רבים והיא מהמובילות בתחום האריזה. החברה פיתחה לאורך השנים טכנולוגיות מתקדמות כדי שמוצרי החברה יהיו האיכותיים ביותר. בנוסף ליתרון המקצועיות והניסיון בתחום, יתרון גדול של רכישת מוצרי אריזה מחברת ואקופק היא שהחברה מתאימה באופן אישי את המוצר לצרכים השונים של הלקוח. כל אחד יזכה ליחס אישי ומותאם כך שיהיה מענה לכל דרישה ייחודית של הלקוחות. התוצאות מדברות בעד עצמן.
אם ברצונכם לשמוע פרטים נוספים על פתרונות האריזה לשפורפרות של חברת ואקופק ולהזמין מוצרים אלה אליכם, ניתן ליצור קשר דרך האתר כך שנציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

רוצים לדעת עוד ?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי