התקשרו עכשיו: 03-536-2288

מגשים לבקבוקונים

מהם היתרונות של מגשים לבקבוקונים?
המפעלים ובתי העסק השונים עובדים מסביב לשעון כדי לייצר מוצרים איכותיים ולשווקם ברחבי הארץ. כדי לאפשר למוצרים להגיע ממקום למקום, יש למצוא פתרונות אריזה שישמרו על שלמות המוצרים ויאפשרו הובלה פשוטה שלהם, בלי הסתבכויות ודאגות. פתרון משמעותי הוא מגשים ייעודיים, שיכולים להתאים למגוון רחב של מוצרים. אם המוצרים שלכם מגיעים בבקבוקונים- למזלכם קיימים מגשים לבקבוקונים שמהווים פתרון נהדר. בסקירה הבאה נבחן מהם אותם המגשים ונמנה את היתרונות השונים ברכישה ובשימוש בהם.

למידע נוסף לחצו כאן
קודם כל- מהם מגשי אחסון לבקבוקונים?
מגשי אחסון לבקבוקונים מהווים פתרון חדשני לאחסון המוצרים השונים שלכם- במגש אחד. בעת הייצור של המגשים משתמשים בטכנולוגיות מיוחדות כדי להוות את הפתרון המתאים ביותר לאריזה של בקבוקונים. מגשים אלה עשויים מפלסטיק והם מעוצבים כך שניתן להתאים אותם לגודל המשתנה של הבקבוקונים שברשותכם.
 
אז מהם היתרונות השונים של מגשי אחסון לבקבוקונים?
למגשים אלה יתרונות רבים, בואו נמנה כמה מהם:
-קודם כל, מדובר בפתרון הפשוט ביותר לאריזה של מוצרים מהסוג הזה. המגשים האלה הם קלים, פשוטים לשימוש ולא מסובכים לייצור.
-המגשים לא תופסים נפח רב מדי מאחר והם מעוצבים בצורה האופטימלית ביותר כדי לאחסן כמה שיותר בקבוקונים בכמה שפחות שטח. כך הם חוסכים מקום, וזהו דבר חשוב מאוד בעת ייצור המוני של מוצרים.
-ניתן להתאים את עיצוב מגשי האריזה לצרכים היחודיים של העסק שלכם. כך תוכלו למצוא פתרון אריזה שמתאים את עצמו כפו כפפה ליד.
-המגשים מעוצבים בצורה שמאפשרת שמירה על בטיחות ושלמות המוצרים השונים, כך שתוכלו לא לדאוג לשבירה או פגיעה של הבקבוקונים ובכך להימנע מלייצר הפסד על מוצר שהפך לפגום בזמן ההובלה שלו.
-ניתן להשתמש במגשים האלה להובלות ומשלוחים ברחבי הארץ או בחו"ל.
-ניתן לייצר כמויות רבות של מגשי האריזה, כדי להתאים אותם לכמויות הבקבוקונים שברשותכם
כל היתרונות האלה ורבים אחרים משתלבים יחדיו לכדי פתרון האריזה הטוב ביותר לבקבוקונים ולמוצרים אחרים שברצונכם לייצר ולשווק בעסק שלכם.
 
חברת ואקופק- מספקי פתרונות האריזה האולטימטיביים
חברת ואקופק, חברת ותיקה שפועלת במרכז כבר שנים רבות, היא מחלוצות טכנולוגיית הואקום פורמינג והתרמופורמינג בארץ. מדובר בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף שפותחו לאורך השנים כדי לייעל את תהליך ייצור אריזות הפלסטיק וליצור את המוצר האיכותי ביותר שמתאפשר. החברה נמצאת בתנועה תמידית ושמה לה למטרה להפוך את פתרונות אריזת הפלסטיק לקלים לייצור, בלי לפגוע ברמת הגימור ובאיכות הגבוהה שלהם. לכן, אם אתם מתחום הקוסמטיקה, המזון, הרפואה, או כל תחום אחר ורלוונטי, ואתם מחפשים מגשי פלסטיק מסוגים שונים כדי לאפשר לכם אריזה בטוחה ואיכותית של המוצרים שלכם, חברת ואקופק היא החברה בשבילכם. אל תהססו לפנות אלינו באמצעות האתר, ואנו נשתדל לענות לפנייתכם במהירות.

רוצים לדעת עוד ?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי